Terminy EGZAMINÓW i Zaliczeń
a ja mam pytanie odnosnie egzaminu z TMiND: o ktorej godzinie to piszemy? Bo Rudi napisala ze o 10 a Francisco poprawil ze o 12 ale Rudi potem tego nie potwierdzila.
PRZEJD NA FORUM