wykłady
juz z poprawkami, bo to czesc opracowaly osoby z gr 11 i czesc z naszejoczko ja sie z tego ucze bo robily to osoby takie hmmm ze tak powiem z dobrymi ocenami w indeksachbardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM