zaliczenie
No w zeszłym roku zgodził się na III termin, co ważne na II terminie dał te same pytania co na I.
Ale różnie to bywa więc nie nastawiałbym się, że w tym roku będzie identycznie ;]
PRZEJD NA FORUM