NIE MA SEMINARIUM 20.12.2011 !!!!!!!!!!!!
Witam
Pilna informacja, seminarium w dniu jutrzejszym (20.12.2011) nie będzie, bowiem profesor do końca tygodnia będzie nieobecny.
Zajęcia odrobimy 3 stycznia 2012.


  PRZEJD NA FORUM