Obrona 25.01
a nie ma nigdzie w necie tego harmonogramu? bo ja dzisiaj otrzymałem zatrważającą informację że mam obronę dwa dni wcześniej niż mi powiedzieli w sekretariacie
PRZEJDŹ NA FORUM