Obrona 25.01
ja fotke wczoraj zrobilem ale cos moj blutut nie dziala a kabla nie mam przy sobie zeby zrzucic, wg wczorajszej listy macie w czw godziny nie rozczytam ze zdjecia
ale po Filipie zaraz
PRZEJD NA FORUM