Obrona 25.01
tej jak to w ogole jest. dostajemy pytania po 1 od kazdego z komisji odnosnie tematu pracy plus po 1 pytaniu od kazdego z komisji tzw "pytanie" ze studiow? czy jak?
PRZEJD NA FORUM