Impreza?
Może na piątek zorganizujemy coś dużą grupą? Jakby nie patrzyć to jest prawdopodobnie ostatnia okazja żeby się spotkać w takim szanownym gronie osób wykształconych.


  PRZEJDŹ NA FORUM