Impreza?
basiek w akademcu robi jakas bibe i mwoil ze ogolnie wstep wolny zawsze tam mozna na korytazu z flaszka usiasc...ps - oblac wodka notatki z plamy - bezcennebardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM