Drogi i Autostrady
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
SEMINARIUM DYPLOMOWE
»
NIE MA SEMINARIUM 20.12.2011 !!!!!!!!!!!!
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
NIE MA SEMINARIUM 20.12.2011 !!!!!!!!!!!!
wozny
19.12.2011 23:18:10
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Murowana Goślina k.P-nia
Posty:
90
#
822841
Od: 2010-10-7
Witam
Pilna informacja, seminarium w dniu jutrzejszym (20.12.2011) nie będzie, bowiem profesor do końca tygodnia będzie nieobecny.
Zajęcia odrobimy 3 stycznia 2012.
Electra
26.06.2026 22:45:00
francisco
19.12.2011 23:46:56
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Poznań
Posty:
163
#
822860
Od: 2010-10-7
francisco
19.12.2011 23:56:31
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Poznań
Posty:
163
#
822864
Od: 2010-10-7
Teraz się obraziłem! Jak to niepotrzebnie? Przecież byliśmy na piwie
sirwonski
19.12.2011 23:58:15
Grupa:
Użytkownik
Posty:
164
#
822865
Od: 2010-10-13
no dla Ciebie to zawsze :*, skądkolwiek choćby i na herbate
francisco
20.12.2011 00:01:22
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Poznań
Posty:
163
#
822867
Od: 2010-10-7
teraz znowu mi wesoło
Electra
26.06.2026 22:45:00
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
SEMINARIUM DYPLOMOWE
»
NIE MA SEMINARIUM 20.12.2011 !!!!!!!!!!!!
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
TestHub.pl - opinie, testy, oceny