Drogi i Autostrady

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SEMINARIUM DYPLOMOWE » NIE MA SEMINARIUM 20.12.2011 !!!!!!!!!!!!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

NIE MA SEMINARIUM 20.12.2011 !!!!!!!!!!!!

  
wozny
19.12.2011 23:18:10
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Murowana Goślina k.P-nia

Posty: 90 #822841
Od: 2010-10-7
Witam
Pilna informacja, seminarium w dniu jutrzejszym (20.12.2011) nie będzie, bowiem profesor do końca tygodnia będzie nieobecny.
Zajęcia odrobimy 3 stycznia 2012.
  
Electra26.06.2026 22:45:00
poziom 5

oczka
  
francisco
19.12.2011 23:46:56
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Poznań

Posty: 163 #822860
Od: 2010-10-7

cool
  
francisco
19.12.2011 23:56:31
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Poznań

Posty: 163 #822864
Od: 2010-10-7
Teraz się obraziłem! Jak to niepotrzebnie? Przecież byliśmy na piwie poruszony
  
sirwonski
19.12.2011 23:58:15
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 164 #822865
Od: 2010-10-13
no dla Ciebie to zawsze :*, skądkolwiek choćby i na herbate oczko
  
francisco
20.12.2011 00:01:22
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Poznań

Posty: 163 #822867
Od: 2010-10-7
bardzo szczęśliwy teraz znowu mi wesoło
  
Electra26.06.2026 22:45:00
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SEMINARIUM DYPLOMOWE » NIE MA SEMINARIUM 20.12.2011 !!!!!!!!!!!!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny